L - Complex H-Technology 100 g

 Skutočný záchranca života - koniec chorobám srdca

 

L-Complex H-Technology si teraz môžete zakúpit aj v našom e-shope.                                       

 

 

Dr. Louis J. Ignarro, laureát Nobelovej ceny za medicínu, objavil "molekulu" kardiovaskulárneho zdravia - oxid dusnatý. NO je signálna molekula, ktorá vzniká v tele a pôsobí ako vazodilatátor umožňujúci reguláciu krvného toku v každej časti tela. Prvá praktická aplikácia výskumu Dr. Ignarra viedla k vývoju Viagry. NO uvoľňuje a rozširuje cievy, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, ktoré sú príčinou srdcového infarktu alebo mozgovej mrtvice, reguluje krvný tlak a hromadenie platov v cievach.

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Ano - NO (oxid dusnatý), skutečný záchrance života, prišiel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo Vašom tele funguje. NO sa môže stať doslova otázkou života a smrti.

Potom, ako táto kniha vyšla i u nás, zdvihol sa veľký záujem o potravinový doplnok spojený s NO, teda oxidom dusnatým.

Prečítajte si krátký úryvok z tejto knihy o terapii Kniha Program Ano NO

Prvý sa týmto v Českej a Slovenskej republike začal zaoberať RNDr. Vladimír Hricik, CSc. Po rokoch výskumu a testovania prišiel s výrobkom, ktorý má oproti zahraničným preparátom podstatne lepšie výsledky a tiež cenu. Jeho preparát L-Complex H-Technology si teraz môžete zakúpit aj v našom e-shope.