Kniha Program Ano NO

programKniha: Program Ano NO - Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék

Možná jste zjistili po  rozhovoru s lékařem, že je třeba, aby ste snížili svůj krevní tlak a tep a zlepšili průchodnost svých cév, aby mohla krev rytmicky proudit do každé buňky těla.Úkol se nebude zdát tak obtížný, jestliže se seznámite s regenerujícimi vlastnostmi oxydu dusnatého, který se tvoří v tepnách.

Čítať ďalej

Nebojte sa kliešťov - užite si leto bez starostí

kliestBojíte sa ísť do lesa, pustiť deti do letných táborov a nakupujete agresívne chemické repelenty alebo sa dokonca nechávate očkovať? Kliešťa môžete chytiť aj na obyčajnej prechádzke a to omnoho ľahšie než v lese.
Všetci vďaka reklame poznajú ochorenie zvané zápal mozgu alebo kliešťová encefalitída. Ak je človek zdravý a netrpí poruchou imunity, tak po nákaze vírom kliešťovej encefalitídy prebehne imunitná reakcia, ktorá vírus rýchle zlikviduje.

Čítať ďalej

Problémy s pohybovým aparátom a ich detoxikácia

pohybovy aparatK najčastejším zdravotným problémom v civilizovanom svete patria problémy s pohybovým aparátom. Tieto sa nevyhýbajú žiadnej vekovej kategórii, preto  vedia znepríjemňovať život seniorom, ľuďom v produktívnom veku, športovcom ale aj deťom.
Ochorenia pohybového aparátu sa prejavujú typickými bolesťami, ktoré nám strpčujú život, ale najmä znemožňujú normálny – fyziologický pohyb, pohyb bez krívania, uhýbania atď.

 

Čítať ďalej

Nadávky miesto analgetík

nadavkyČo poviete, keď si kladivom miesto po klinci trafíte prst?

Pokiaľ ste teraz odpovedali úprimne, pravdepodobne ste vyslovili slovo, ktoré sa obvykle nepovažuje za ideálnu súčasť dobrého vychovania. Prečo máme v podobných situáciách tendenciu nadávať ? Psychológovia z univerzity v anglickom Keele tvrdia, že nadávky pôsobia ako analgetikum.

Čítať ďalej

Deťom pri televízii hrozí astma

astmaBritskí vedci urobili výskum s tromi tisíckami detí vo veku okolo dvanásť rokov, ktoré trpia na astmu, alebo sa u nich prejavujú príznaky. Dotazníky boli veľmi podrobné a vedci sa zaujímali o to, koľko času deti trávia pri počítači či televízii. Z prieskumu jasne vyplynulo, že väčšina detí, ktoré trpia astmou, sledujú televíziu dve a viac hodín denne.

 

Čítať ďalej